Skip to main content

Wyjątkowe chwile wymagają szczególnej oprawy.
Podczas uroczystych okazji chcemy, aby nasz stół prezentował się szykownie i niecodziennie.
Nie przejmuj się, jeśli nie posiadasz odświętnej zastawy na każdą okoliczność, kilku kompletów sztućców, czy sterty obrusów.
Wystarczy, że postawisz na proste, klasyczne rozwiązania, a Twoi goście nie będą mogli oderwać oczu od pięknie nakrytego stołu.

wedding-905240_1920

OBRUS
Obrus, mimo że zostaje nakryty talerzami, sztućcami, szkłem, jest bardzo ważny. To on tworzy tło dla całej zastawy i serwowanych dań.
Jeśli szukasz obrusu, który sprawdzi się podczas każdej uroczystości wybierz ten gładki,
w neutralnym kolorze- najlepiej bieli i wykonany z naturalnych tkanin. Obrusy z lnu i bawełny wyglądają szykownie i elegancko, ponadto są dość ciężkie, przez co pięknie układają się na stole. Jeśli chcesz odmienić prosty obrus wystarczy, że położysz na nim kolorowy bieżnik lub oryginalne serwetki.

dining-table-710040_1920

ZASTAWA STOŁOWA
Czy da się wybrać zastawę stołową na każdą okazję? Na szczęście tak. Zastawa z białej porcelany jest niezwykle elegancka i szalenie uniwersalna. Ma jeszcze jedną zaletę- jest ponadczasowa. Będzie idealną bazą do budowania całej kompozycji, ponieważ daje dużo możliwości. Pamiętaj, że z pomocą kilku dodatków, biała zastawa może stać się kolorowa. W zależności od dobranych dekoracji możemy nadać jej różne oblicza.

dining-table-94258_1920

SZKŁO
Sprawdzonym sposobem na efektowne nakrycie stołu jest odpowiednio dobrane szkło stołowe. Gładkie kieliszki i szklanki będą zawsze dobrze wyglądać. Jeśli jednak chcesz, aby ten element zastawy prezentował się niecodziennie postaw na mniej tradycyjne formy i oryginalne zdobienia. Nie zapominaj o karafkach do serwowania alkoholi, koneserzy szlachetnych trunków będą zachwyceni. Aby stół prezentował się nienagannie nie powinny znajdować się na nim napoje w opakowaniach producentów. Soki i wodę mineralną przelej do szklanych dzbanków. Takie, z pozoru mało istotne, szczegóły wpływają na całą prezentację stołu.

krosno9krosno3

SZTUĆCE
Sztućce są ważnym elementem zastawy. Eleganckie sztućce z wysokiej jakości materiałów to zakup na lata i bez wątpliwości ozdoba stołu. Klasyczny komplet, o prostej formie, sprawdzi się zarówno podczas codziennych posiłków, jak i dużych uroczystości.

knive-791243_1920

DEKORACJE I DODATKI
Starannie dobrane dekoracje i dodatki dodają szyku zastawie. To one sprawiają, że odświętny stół różni się od codziennych nakryć. Funkcjonalnym i dekoracyjnym dodatkiem są serwetki. Te z materiału są bardziej wytworne i prezentują się dużo lepiej wśród eleganckiej zastawy. Klasyczne serwetki lniane lub bawełniane można fantazyjnie złożyć lub przewiązać wstążkami.
Stół będzie prezentował się wyjątkowo elegancko jeśli znajdzie się na nim bukiet świeżych kwiatów. Wstawiony do pięknego wazonu lub misy doda uroku całej aranżacji. Nie zapominaj o świecach. Ich blask będzie pięknie odbijał się w szkle, które znajduje się na stole.

plate-76362_1920

round-table-818640_1920

party-237243_1920

Jeśli posiadasz bazę w postaci klasycznej zastawy, obrusu lub szkła masz pewność, że Twój stół będzie zawsze prezentował się elegancko. Pamiętaj, że za pomocą kilku dodatków w postaci serwet i serwetników, świec lub kwiatów możesz zupełnie odmienić oblicze całej aranżacji.

stół na każdą okazję2
Komplet kawowy 219 zł/ Komplet obiadowy 260 zł/ Serwis kawowy 290 zł
Dzbanek szklany 34 zł/ Karafka 48 zł/ Karafka 55 zł/ Kieliszki 138 zł 6 szt.
Obrus bawełniany 45 zł/ Serwetka bawełniana 12 zł/ Obrus lniany 140 x 200 cm 149 zł

stół na każdą okazję1
Patera z porcelany 79 zł/ Serwetnik 17 zł/ Misa z ceramiki 36 zł
Świecznik z porcelany 48 zł/ Owocarka 120 zł/ Patera piętrowa 39 zł/ Wazon 34, 5 zł